BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Celé město je nadšené a šťastné.

Accueil - Profil - Archives - Amis

Manchester United 1-0 Burnley

Posté le 13/1/2021 ŕ 12:34 - poster un commentaire

Anglická Premier League 2020-21 měla v prvním kole vyrovnávací zápas. Manchester United hrál proti Burnley na stadionu Tefmore. Manchester United zvítězil 1: 0 a Rashford asistoval Pogbovi volejem, aby skóroval. Tímto vítězstvím překonal Manchester United Liverpool, aby vedl pořadí o 3 body.

V první polovině, v první minutě, přihrával Burnley's Lorton dlouhým přihrávkou a Brady z volného žebra pokutového území volejoval volej na 14 yardů z levého žebra. V 17. minutě Luke Shaw z Manchesteru United přihrál zleva, B-Fernandez vystřelil pravou nohou ze 14 metrů a Pope vrhl míč. Ve 20. minutě B-Fernandez centroval z pravé strany a Martialova 12-yardová ostnatá střela od středu byla blokována od základní čáry. Ve 22. minutě centroval z pravé strany Westwood, který se otočil zpět k Burnleymu. Barnes vyrobil míč v pokutovém území. Nakonec Wood, který měl na sobě Fotbalové Komplety číslo 9, vystřelil ze 16 yardů, ale byl zablokován. V 25. minutě Manchester United zachytil míč ve středu pole, Matic míč přihrál, Martial vystřelil ze 16 metrů a minul.

V 28. minutě Luke Shaw kopal zadní část Gudmundsonova kotníku. Poté, co rozhodčí fauloval faul, zahájil Manchester United rychlý protiútok. Cavaniho svrhl poslední obránce Brady. Rozhodčí Friend nejprve ukázal Bradymu žlutou kartu. Hráči obou týmů byli velmi nespokojeni. Manchester United si myslel, že Brady by měl mít červenou kartu. Burnley si myslel, že Luke Shaw byl zjevně faulován a velmi zlý. Poté, co sledoval VAR, Friede zatáhl žlutou kartu Bradyho, aby změnil faul Luka Shawa, a udělil Lukeovi Shawovi žlutou kartu. V 36. minutě provedl přihrávku z levé strany Luke Shaw a Maguire z 6 yardů překonal Petersa o hlavičku. Soudě podle přehrávání byl Maguire podezřelý z tlačení a Friede naznačil, aby počkal na potvrzení VAR. VAR věřil, že Maguire fauloval, takže míč byl stále neplatný. V 38. minutě Luke Shaw přihrál zleva, Pogba letěl hlavičkou v pokutovém území a Cavaniho střela z 10 metrů byla zablokována. Ve 45. minutě vystřelil Martial pravou nohou z 25 yardů a Pope zachránil základní čáru. Na konci prvního poločasu oba týmy remizovaly 0: 0.

Na začátku druhého poločasu, ve 49. minutě, byla blokována dlouhá střela B-Fernandeza. V 52. minutě přihrál B-Fernandez, Martial přihrál levým žebrem z pokutového území, Cavani popadl střelu ze 7 metrů a nedostal sílu. Ples dostal míč. V 56. minutě přihrál Wan Bi Saka, B-Fernandez vystřelil z velké vzdálenosti a Pope míč vyhodil. V 60. minutě vystřelil z velké vzdálenosti B-Fernandez a Pope hodil míč. V 67. minutě zahrál Luke Shaw pravý rohový kop. Lotton udělal volný prostor a kopl Cavaniho, který vystřelil 8 metrů od pravého žebra. V 71. minutě centroval z pravé strany Rashford. V této době využil Pogba v Fotbalový Dres Manchester United číslo 6 nestráženého a volejbal pravou nohou ze 16 yardů. Míč zasáhl Lortona a odrazil se do sítě. , Manchester United vede 1-0. V 85. minutě Burnley hodil míč do šestnáctky, Wan Bissaka hlavičku vyčistil, Brownhill před pokutovým územím hlavičkoval míč a minul bránu.

V 88. minutě Burnley získal rohový kop. Maguire a Ben Mi soutěžili o první místo. Maguire byl podezřelý z házené. Rozhodčí VAR měl za to, že po kontrole nebyl žádný trest. V 91. minutě přihrál Peters zleva a Tarkovskij, který byl ve středu nestřežený, otočil nohou a z 8 yardů volejbal a minul ho. V 93. minutě Manchester United do protiútoku, Cavani přihrál míč, Martial vystřelil přímo na brankáře, ale minul základní čáru bez skórování. Nakonec Manchester United vyhrál 1: 0.

« Précédent :: Suivant »