BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Celé město je nadšené a šťastné.

Accueil - Profil - Archives - Amis

Juventus vyhrává 2: 0

Posté le 22/1/2021 ŕ 08:11 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Italský Superpohár odstartoval. V loňské sezóně mistr Serie A hrál v loňské sezóně mistr italského poháru Neapol. V první polovině hry Szczesny z blízka zachránil hlavičku od Petanyi. Ve druhé polovině hry zaznamenal volej Cristiano Ronaldo, Insigne ztratil pokutový kop a Morata vstřelil prázdnou branku. Na konci hry porazil Juventus Neapol 2: 0 a vyhrál italský Superpohár.

V 5. minutě Neapol otevřel pravý rohový kop do přední části, Manolas hlavičkoval, míč přes břevno. V 7. minutě si Cristiano Ronaldo vzal míč do přední části hřiště a prudkou střelou zahnal míč do šestnáctky. Míč zasáhl defenzivního hráče a vyletěl ze základní čáry. V 10. minutě si Kulusevskij vzal míč na pravé straně pokutového území a v blízkosti horní části oblouku provedl obrácený trojúhelníkový kříž. Artur následoval dlouhou střelou a míč šel nad břevno. Ve 20. minutě získal Neapol přímý volný kop z levé strany pokutového území. Insigne pořídil přímou střelu, ale protože úhel kopu byl příliš správný, byl snadno zabaven soupeřovým brankářem Szczesnym. V 29. minutě Neapol zaútočil z levé strany a přihrál z levé strany pokutového území. Petanya hlavičkoval z jednoho metru před brankou. Szczesny uložil zavřenou hlavičku a vyřešil ji. Soupeř provedl výhružný útok. V 36. minutě si Cristiano Ronaldo vzal míč na pravé straně pokutového území a zasekl se. Volejbal po průchodu dvou byl blokován. V první polovině oba týmy dočasně skončily 0: 0.

Ve druhé polovině hry, ve 47. minutě, provedl McKenney spodní přihrávku z levé strany pokutového území. Kulusevskij zasáhl hlavičku a Ospina rychle spadl na zem a přitlačil míč pod sebe. V 55. minutě Artur přihrál míč ve středu pole a našel Cristiana Ronalda. V pokutovém území narazil Cristiano Ronaldo na brankáře Ospinu. Zpomalenou hlavou zasáhla Ospina hlava Cristiana Ronalda do břicha. V 64. minutě zahrával rohový kop Bernardeschi a Bonucci převezl míč před bodem. Míč zasáhl hráče Neapole a spadl před bránu. V tuto chvíli udělal Ronaldo v Fotbalový Dres Juventus snadný volej. 1-0 Neapol. Tímto cílem Cristiano Ronaldo vstřelil 760. gól v oficiálním zápase kariéry, čímž předčil Cambyho a stal se dějinami fotbalového střelce.

V 79. minutě kopal McKenney Mertensa do pokutového území. Rozhodčí udělil penaltu po sledování přehrávání videa. Insigne vzal penaltu a míč šel široký k levé tyči. Neapol přišel o vynikající příležitost skórovat. V 88. minutě byl Ronaldo odkopnut Zelinsnym, který dostal žlutou kartu. V 90. a 5. minutě protiútok Juventusu. Quadrado vzal míč na levou stranu pokutového území a po pravé straně přihrál úhlopříčně Moratovi, který měl na sobě Fotbalové Komplety s číslem 9. Ten vstřelil prázdnou branku. Juventus 2: 0 Neapol. Na konci hry Juventus nakonec porazil Neapol 2: 0 a vyhrál Superpohár.

Real Madrid prohrál 1: 2 a propadl finále

Posté le 19/1/2021 ŕ 08:21 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

V semifinále španělského Superpohára Real Madrid podlehl 1: 2 s Athletic Bilbao a propadl finále. Athletic Bilbao bude soutěžit s Barcelonou o španělský Superpohár. Raúl Garcia skóroval dvakrát v 18. a 38. minutě a Benzema to stáhl zpět v 73. minutě.

V první polovině, ve 4. minutě, Real Madrid provedl levý taktický rohový kop. Modric přihrál míč do pokutového území a brankář Simon si míč vzal. Ve 12. minutě si Casemiro vybral přihrávku. Nebezpečí na levé straně pokutového území zasahovalo po převzetí míče obránce soupeře. Následná střela byla blokována protihráčem. V 17. minutě zahrával volný kop z levé strany Cross, hlavičku Ramose z pokutového území zachránil Simon. V 18. minutě Vazquezovu zadní přihrávku odřízl Dani Garcia. Poté Raul Garcia v Fotbalový Dres Athletic Bilbao dostal přímou přihrávku a úspěšně vsítil gól v pokutovém území proti ofsajdu. Athletic Bilbao vede 1: 0!

V 28. minutě Mendy přesně přihrál míč a Hazard si vzal míč na levé straně pokutového území, ale jeho následný centr jeho soupeř vyklidil. V 37. minutě si Capa vybral přihrávku. Poté, co Vazquez spadl, natáhl ruku a srazil Martineze, který držel míč v pokutovém území. Rozhodčí odpískal pokutový kop a ukázal Vazquezovi žlutou kartu. V 38. minutě připsal pokutový kop Raul García a Biba 2: 0! V 45. minutě Williamsovu střelu jednou rukou zachránil Courtois, ale Williams byl odsouzen k ofsajdu. Na konci prvního poločasu Real Madrid dočasně zaostal za Athletic Bilbao 0-2.

Na začátku druhého poločasu, v 53. minutě, zahrával Cross přímý volný kop z přední strany. Benzema hlavičkoval v pokutovém území a byl zachráněn Simonem. V 63. minutě provedl Cross přímou přihrávku, Hazard srazil zpět na levou stranu pokutového území a Asensio zasáhl brankovou tyč bez zastavení míče. V 73. minutě dostal Benzema z Realu Madrid v Fotbalové Komplety č. 9 hlavičku svého spoluhráče Casemira a skóroval. Rozhodčí nejprve nařídil zrušit ofsajdovou branku a poté přehrál přes VAR. Rozhodčí změnil svůj trest. Míč je platný, Real Madrid 1-2!

V 80. minutě se Villalibre bezmocně probojoval do levé strany pokutového území a střílí, Courtois míč statečně chytá. V 81. minutě zahrával Cross rohový kop a Ramos minul hlavičku. V 82. minutě Mendy přihrál z levé strany. Benzema dostal míč na pravou stranu pokutového území a poté se zbavil obranného voleje a skóroval, ale byl odsouzen k neplatným ofsajdovým brankám. Ve 2. minutě přestávky dostal Williams jedinou šanci a Casemiro se vrátil včas, aby bránil kladkostroj. V 7. minutě přestávky padl Ramos do šestnáctky soupeře a po potvrzení VAR mu nebyla udělena penalta. Na konci hry Real Madrid prohrál 1: 2 s Athletic Bilbao.

« Précédent :: Suivant »