BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

sport Accueil | Profil | Archives | Amis
sport shirt

Japan 1-1 Hrvatska, Hrvatska 3-1 pobjeda u sudačkoj nadoknadi7/12/2022

Japan i Hrvatska su 5. prosinca u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva remizirali 1-1 u 120 minuta. U lutriji jedanaesteraca Japan 1-3 Hrvatska, čime je Hrvatska uspješno prošla u četvrtfinale. Brojni navijači u Hrvatska Nogometni Dresovi bili su sretni do suza.

8. minuta, Perišić je ukrao i ubacio loptu u šesnaesterac za udarac, no riješio ga je japanski vratar. 41. minuta, Japan je krenuo u ofenzivu, Daichi Kamada pucao je iz malog kuta u šesnaesterac. 44. minuta, udarac iz kuta izazvao je kaos pred golom, strijelac je bio Daizen Maeda u Japan Nogometni Dresovi. Japan 1:0.

56. minuta, Lovren je precizno ubacio iskosa izvan šesnaesterca, a onda je Perišić glavom pogodio za 1:1. 63. minuta Modrić se malo prilagodio izvan šesnaesterca i pucao, ali ga je japanski vratar jednom rukom obranio. 77. minuta Perišić je pucao izvan šesnaesterca, ali ga je zaustavio Takehiro Tomiyasu. 105. minuta, udarac Kaorua Mitome hrvatski vratar pravodobno brani. Unutar 120 minuta, bitka je postavljena kao 1-1. Potom je krenula lutrija jedanaesteraca, tri udarca Japanaca obranio je hrvatski vratar Livaković. Na kraju je Japan 1-3 izgubio od Hrvatske u sudačkoj nadoknadi, Hrvatska je uspješno prošla u četvrtfinale.