BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

24/9/2022 - Borussii Dortmund nie osłabi brak konkretnego zawodnika

Borussia Dortmund nadal dobrze sobie radzi po stracie Erlinga Hĺlanda i obecnie zajmuje drugie miejsce w Bundeslidze. Gole Borussii Dortmund w 7 meczach w tym sezonie były strzelone przez różnych graczy i nie były to specjalne bramki określonego zawodnika. Koszulka Borussia Dortmund z numerem 9 nadal bardzo dobrze się sprzedaje i nosi ją teraz Sébastien Haller. Ponieważ Sébastien Haller nie brał udziału w harmonogramie Borussii Dortmund z powodu kontuzji fizycznej, numer 9 nadal reprezentuje koszulki piłkarskie Erlinga Hĺlanda w sercach fanów.

Sébastien Haller pokazał w zeszłym sezonie bardzo dobrą jakość w Ajax Amsterdam, ale niestety przed dołączeniem do Borussii Dortmund doznał kontuzji. Każdy, kto chce zobaczyć występ Sébastiena Hallera w Borussii Dortmund, być może będzie musiał poczekać do 2023 roku, który jest również pierwszym graczem w drużynie od wielu lat, który przegapił sześć miesięcy harmonogramu przed rozpoczęciem gry. Młodzieńcy Borussii Dortmund, Karim Adeyemi i Anthony Modeste, strzelili tego lata swoje bramki na otwarcie, podobnie jak 17-letnia Youssoufa Moukoko i 18-letnia Jamie Bynoe-Gittens.

Borussii Dortmund nigdy nie brakowało dobrych zawodników, a drużyna zawsze była w stanie rozwijać się z graczy akademii. Borussia Dortmund ponownie pozyskała 20-letniego Karima Adeyemiego po tym, jak zdobył lukratywny kontrakt dla Erlinga Hĺlanda z Red Bull Salzburg. Przez lata Borussia Dortmund kultywowała grupę młodych i potężnych graczy, którzy zawsze byli w stanie konsekwentnie plasować się w pierwszej czwórce w Bundeslidze.

Posté un Commentaire!

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis


Blog suivant >> Signaler un abus?Haut de page