BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager23/5/2020 - Wszyscy mają nadzieję, że N’Golo Kanté pojawi się wkrótce w grze

Pamiętasz, kto nosił koszulki piłkarskie Chelsea nr 7? Jest N'Golo Kanté, który twierdzi, że „bieganie nie będzie zmęczone” i ma bardzo silną zdolność życiową. Rozpoczął się trening zawodników Premier League, ale N’Golo Kanté nie pojawił się na treningu w Koszulka Chelsea. Od kilku miesięcy N’Golo Kanté nagle zemdlał podczas treningu, nikt go więcej nie widział.

Chelsea sklasyfikował również N’Golo Kanté jako gracza na sprzedaż, w końcu jego umowa wkrótce wygaśnie. Chelsea ogłosiła, że ​​N’Golo Kanté może nie uczestniczyć w meczu w tym sezonie, a zespół zatwierdził jego zwolnienie chorobowe. N’Golo Kanté osiągnął dobre wyniki w obronie drużyny dzięki niesamowitej szybkości i umiejętnościom.

Wygląd N’Golo Kanté stał się kolejnym stylem dolnej części pleców. Przekonał publiczność, że wzrost nie jest pierwszym kryterium oceny dolnej części pleców. Gracze w dolnej części pleców są ogólnie silni i potężni, a N’Golo Kanté ma stosunkowo niski wzrost. Ale użył swojego zwinnego rozmiaru i umiejętności szybkiego biegania, aby jego przeciwnik nie mógł przechwycić podania.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

20/5/2020 - Dlaczego koszulki Barcelony są zaprojektowane z dwóch stron

Niedawny komentarz Xaviera Hern á ndeza na temat Barcelony sprawił, że wielu ludzi nagle zrozumiało sytuację w Barcelonie. Barcelona jest tak naprawdę bardzo małym zespołem, nie wszyscy mogą odnieść sukces, kiedy do niego dołączą, powiedział Xavier Hern á ndez. Barcelona wybrała wielu znakomitych graczy. Z przyjemnością noszą Koszulka FC Barcelona, ​​aby dołączyć, ale nie mogą odtwarzać lepszych danych.

Barcelona różni się od wielu drużyn. Wydaje się, że wymaga to nie tylko współpracy graczy zespołowych, ale także współpracy umiejętności. Sukces Liverpoolu zależy od współpracy graczy zespołowych, ale graczom ciężko jest zdobyć najwyższy honor. Czy to Lionel Messi, czy Ronaldinho, większy sukces Barcelony zależy od ich wysiłków.

Wzór piłkarski Barcelony jest dość wyjątkowy, podobnie jak styl piłkarski La Liga nigdy nie może być porównywany ze stylem Premier League. Premier League przywiązuje większą wagę do najbardziej prymitywnej jedności futbolu, podczas gdy Liga Hiszpańska przywiązuje większą wagę do poprawy strategii i umiejętności osobistych. koszulki piłkarskie odzwierciedla system kulturalny drużyny, a styl Barcelony jest zawsze połączeniem dwóch stron.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis