BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager6/12/2019 - Manchester United gra lepiej bez dużych graczy

W 15. rundzie Premier League 2019-20 Manchester United pokonał Tottenham Hotspur 2-1. Wyniki Manchesteru United na początku sezonu były bardzo złe. Ostatnio rekord zespołu stopniowo się zwiększał ze względu na wyjątkową wydajność nowych graczy. Tottenham Hotspur właśnie przeszedł zmianę trenera. W tej grze jest także zespół, który wcześniej obsługiwał nowy trener Tottenhamu Hotspur. Niestety, José Mourinho nie pokonał Manchester United, aby wygrać serię zwycięstw dla nowej koszulki piłkarskie.

José Mourinho objął stanowisko trenera Tottenham Hotspur i odniósł 3 kolejne zwycięstwa, ale nie spodziewał się, że jego pierwsza porażka zostanie przegrana z Manchesterem United. José Mourinho został zwolniony przez Manchester United z powodu jego słabej historii, więc Manchester United zawsze był smutnym sercem w jego sercu. Być może tym razem José Mourinho chce przejąć Tottenham Hotspur. Chce przewyższyć Manchester United w Premier League i pozwolić Manchesterowi United ponownie zobaczyć jego umiejętności trenerskie. Niestety, w pierwszym meczu Manchester United przegrał Tottenham Hotspur. Nie wiem, jakie środki zaradcze podejmie José Mourinho.

Manchester United powinien właściwie spojrzeć na potencjał gracza zgodnie z aktualnym stanem. Jeden lub dwóch nieodpowiednich graczy nie musi zranić siły całej drużyny. Piłka nożna jest zawsze połączeniem siły 11 osób, a nie wspaniałym występem jednej osoby. Po dwóch miesiącach Manchester United powinien się z tego dowiedzieć, że piłka nożna jest ważniejsza dla milczącej współpracy między graczami niż zmuszanie niektórych graczy do pozostania. Zawodnicy, którzy niechętnie zakładają Koszulka Manchester United, mają swoje ciała, a nie ducha futbolu, który nigdy nie zawodzi.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

2/12/2019 - Diego Simeone wciąż nie może pobić rekordu Barcelony

Atletico Madryt nigdy nie pokonał Barcelony w lidze, odkąd Diego Simeone trenował Atletico Madryt. W 15. rundzie La Liga Atletico Madryt ponownie zagrało w Barcelonie. Diego Simeone poczynił najlepsze przygotowania do meczu. Miał nadzieję, że mecz może pokonać Barcelonę. Padało na niebie i przeznaczeniem Diego Simeone nie było zdobycie honoru Koszulka Atlético Madryt. Dla drużyny Atletico Madryt, gdy pada deszcz, doskonałe taktyki obronne nie są w stanie oprzeć się atakowi.

Aby Barcelona powróciła na szczyt ligi hiszpańskiej, Barcelona musi wygrać ten mecz. Obie drużyny nie zdobyły gola w pierwszej połowie. Drużynie trudniej było wygrać z powodu deszczu. koszulki piłkarskie graczy były mokre na boisku, ale wciąż walczyły o zwycięstwo. Trudna gra zmieniła również mentalność graczy. W tej grze ośmiu graczy otrzymało żółtą kartkę sędziego.

Antoine Griezmann ponownie wrócił do Mets, nie mogąc przebić bramki drugiej strony w obliczu taktyki poprzedniego trenera. W 86 minucie Lionel Messi poszedł prosto na boisko i przedarł się przez bramkę Atletico Madryt i ostatecznie pokonał Atletico Madryt 1-0. Wygląda na to, że taktyka defensywna Diego Simeone wciąż nie jest w stanie oprzeć się atakowi Lionela Messiego. Lionel Messi jest graczem, który najbardziej zaatakował swoją drużynę w 116-letniej historii Atletico Madryt.
Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis