BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager21/10/2020 - Jak potoczy się przyszłość Barcelony i Realu Madryt

W szóstej rundzie La Liga w sezonie 2020-21 Real Madryt przegrał 0-1 z Cádiz CF, a Getafe CF pokonał Barcelonę 1: 0. Po meczu Real Madryt i Barcelona zostały odrzucone przez publiczność, a ich wyniki w tym sezonie znacznie się pogorszyły. Większość głównych graczy Realu Madryt ma ponad 30 lat, a siła zespołu znacznie spadła. Barcelona z różnych powodów wciąż trwa reorganizacja obecnego zespołu.

Dwie główne drużyny La Liga straciły styl roku, a publiczność nie może się doczekać, czy Atlético de Madrid może stać się silniejsze. Punkty Atlético de Madrid zajmują obecnie trzecie miejsce w La Liga. Drużyna ma 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Teraz wszyscy uważają, że Luis Suárez jest właściwym wyborem na opuszczenie Barcelony, a Koszulka Atlético Madryt jest teraz dla niego bardziej odpowiednia. Barcelona zmieniła teraz zbyt mocno piłkarskiego ducha, zmieniło się również znaczenie koszulki piłkarskie.

Zacofanie La Liga, awans w Serie A, światowy futbol nieustannie się zmienia. Czy Barcelona i Real Madryt mogą przetrwać tę zmianę i kiedy pojawią się ponownie w dawnych czasach świetności. W ostatnich latach nabytki Barcelony i Realu Madryt nie powiodły się. Być może jest to znaczenie czasu, który może zmienić wiele rzeczy.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

19/10/2020 - Czy Aston Villa może pozostać w pierwszej czwórce Premier League w tym sezonie

W piątej rundzie Premier League 2020-21 Aston Villa pokonała Leicester City 1-0. W ostatnim meczu Aston Villa pokonała Liverpool 7-2, tym razem ponownie pokonała Leicester City. Aston Villa zajmuje obecnie drugie miejsce w Premier League, a zespół po raz kolejny wygrał serię czterech zwycięstw w ciągu 90 lat.

W latach 80-tych Aston Villa była również mistrzem Premier League. W latach 1981-82 Aston Villa pokonała Bayern Monachium 1: 0 i została mistrzem Ligi Mistrzów UEFA. W tamtym czasie Koszulka Aston Villa cieszyły się popularnością wielu graczy i wszyscy chcieli dołączyć do tego zespołu. Siła Aston Villa wciąż istnieje przez lata, a zespół od czasu do czasu pokonał wiele potężnych zespołów. Ponieważ siła Aston Villi nie jest wystarczająco stabilna, trudno jest im uzyskać przewagę na zasadach Premier League.

Jeśli Aston Villa zawsze potrafi grać swoją normalną siłą, widzowie są przekonani, że ponownie założą koszulki piłkarskie, aby awansować do Ligi Mistrzów UEFA. Gracze Aston Villi Ross Barkley i Jack Grealish spisali się bardzo dobrze w tych meczach. Ich wiek to najlepszy czas na grę w piłkę nożną. Czy siła Aston Villa może przetrwać? Publiczność nie może się doczekać następnego meczu.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis