BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

21/11/2020 - Ta gra to poprawa AS Monaco lub osłabienie Paris Saint-Germain

W sezonie 2020-21 Ligue 1 Paris Saint-Germain wygrał wiele kolejnych meczów i znalazł się na szczycie listy. W 11. rundzie Paris Saint-Germain przegrał 2: 3 z AS Monaco. Zdenerwowane zakończenie sprawiło, że publiczność stała się trochę niewiarygodna. Kylian Mbappé strzelił dwa kolejne gole w pierwszej połowie, ale niestety nadal nie mógł przynieść zespołowi zwycięstwa. W 60. minucie spotkania Neymar Jr założył do gry Koszulka Paris Saint-Germain, ale niestety nie udało mu się zdobyć bramki.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu Paris Saint-Germain odesłał środkowego Edinsona Cavaniego i środkowego obrońcy Thiago Silvę. Paris Saint-Germain ma znakomitych napastników, ale pomocnicy i obrońcy są zbyt słabi. W obliczu sytuacji takiej jak Paris Saint-Germain, gdy przeciwni napastnicy będą wystarczająco dobrzy, by strzelić gola, trudno będzie im wygrać mecz.

Kylian Mbappé, który pocałował swoją koszulki piłkarskie, aby uczcić bramkę w pierwszej połowie, stał cicho na boisku i obserwował, jak przeciwnik świętuje swoje zwycięstwo po meczu. Kylian Mbappé ma niewyobrażalne cierpienie, jak może pomóc drużynie? Paris Saint-Germain doświadczył wielu trudności na początku sezonu. Po tym meczu, czy poważnie rozważą podpisanie kontraktu z pomocnikiem.