BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

2/12/2019 - Diego Simeone wciąż nie może pobić rekordu Barcelony

Atletico Madryt nigdy nie pokonał Barcelony w lidze, odkąd Diego Simeone trenował Atletico Madryt. W 15. rundzie La Liga Atletico Madryt ponownie zagrało w Barcelonie. Diego Simeone poczynił najlepsze przygotowania do meczu. Miał nadzieję, że mecz może pokonać Barcelonę. Padało na niebie i przeznaczeniem Diego Simeone nie było zdobycie honoru Koszulka Atlético Madryt. Dla drużyny Atletico Madryt, gdy pada deszcz, doskonałe taktyki obronne nie są w stanie oprzeć się atakowi.

Aby Barcelona powróciła na szczyt ligi hiszpańskiej, Barcelona musi wygrać ten mecz. Obie drużyny nie zdobyły gola w pierwszej połowie. Drużynie trudniej było wygrać z powodu deszczu. koszulki piłkarskie graczy były mokre na boisku, ale wciąż walczyły o zwycięstwo. Trudna gra zmieniła również mentalność graczy. W tej grze ośmiu graczy otrzymało żółtą kartkę sędziego.

Antoine Griezmann ponownie wrócił do Mets, nie mogąc przebić bramki drugiej strony w obliczu taktyki poprzedniego trenera. W 86 minucie Lionel Messi poszedł prosto na boisko i przedarł się przez bramkę Atletico Madryt i ostatecznie pokonał Atletico Madryt 1-0. Wygląda na to, że taktyka defensywna Diego Simeone wciąż nie jest w stanie oprzeć się atakowi Lionela Messiego. Lionel Messi jest graczem, który najbardziej zaatakował swoją drużynę w 116-letniej historii Atletico Madryt.