BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Barcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
3/3/2021 - Věk je stále největší starostí CRISTIANO RONALDO

Nedávno byl obnoven dobrý stav CRISTIANO RONALDO. Střelil několik branek za sebou a v seznamu střelců Serie A se umístil na prvním místě. Juventus porazil Spezia 3: 0 a branka CRISTIANO RONALDO opět překročila 20 branek. Juventus je v současné době na třetím místě v Serii A a tým je stále 7 bodů od prvního místa. Za současného stavu Juventusu bude pro tým těžké vyhrát letošní šampionát.

CRISTIANO RONALDO obléká Juventus dres téměř tři roky. V té době jeho smlouva trvala 4 roky a poplatek za převod činil 105 milionů eur. Příchod CRISTIANO RONALDO nepřinesl Juventusu čest mistrovství Ligy mistrů, takže se tým dosud nerozhodl pokračovat v jeho podpisu. Největším snem Juventusu v posledních letech je vyhrát Ligu mistrů. Tým tuto čest nezískal mnoho let. Juventus v posledních letech nedosáhl efektivního pokroku, ale síla týmu se v očích publika stále zhoršuje.

CRISTIANO RONALDO doufá, že bude i nadále oblékat tento černobílý fotbalové dresy. Chce se snažit o největší poctu týmu. Juventus nyní považuje věk a vysoký plat CRISTIANA RONALDA, takže je pro tým obtížné učinit správné rozhodnutí. Přestože CRISTIANO RONALDO přineslo Juventusu mnoho obchodních výhod, tým usiluje o průlom ve výkonu. Jaké rozhodnutí nakonec Juventus učiní? Budou CRISTIANO RONALDO znovu čelit problémům s přenosem?


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


1/3/2021 - Týmy La Ligy již nemají konkurenceschopnost roku

V 25. kole La Ligy porazily Atlético de Madrid a Barcelona své soupeře 2: 0. V poslední době získal Lionel Messi své nadpřirozené schopnosti. Překonal Luise Suáreze a stal se prvním místem v seznamu střelců s 19 góly. Lionel Messi již v této sezóně není asistenčním hráčem, je zpět na seznamu střelců. Messi dres je vždy oblíbeným fanouškem La Ligy, představuje sílu fotbalových dovedností, které nikdy nevyjde z módy.

Luis Suárez je v poslední době ve špatné kondici a stále si nezískal lásku svých spoluhráčů v týmu. Poté, co si Luis Suárez oblékl Atlético Madrid dres, chtěl tvrdě pracovat, aby prokázal existenci své síly. Možná Barcelona dala Luisovi Suárezovi příliš velkou ránu, což způsobilo jeho touhu příliš vyhrát. V týmu nikdo nechce bojovat za sen určitého hráče, bojuje za kolektivní čest. Takže když hráči Atlética de Madrid viděli, že Luis Suárez příliš sleduje osobní údaje, moc se mu s tímto hráčem nelíbilo.

V této sezóně La Liga ztratila mnoho vášnivých her a konkurenceschopnost mezi týmy je také velmi malá. Po více než roce zkušeností se výkon oăo Félix stal zralejším a stabilnějším. Atlético de Madrid již prohrálo první zápas v Lize mistrů a v další hře musí zaručit vítězství, aby bylo o krok blíže k úspěchu.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 95
      Précédent | Suivant