BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
28/5/2020 - Dva cíle Erlinga Brauta Hĺlanda zničil Jérôme Boateng

Borussia Dortmund prohrál 0-1 s FC Bayern m ü nchen v 28. kole Bundesligy. Borussia Dortmund měl šanci otočit se a minul mezeru mezi týmy 7 bodů. Erling Braut Hĺland byl ve druhé polovině zraněn a odešel do důchodu. Byl smutný, když viděl, jak jeho zpocená Borussia Dortmund dres vyšla ze dvora. Tato hra pro něj nemá opravdu štěstí.

Erling Braut Hĺland chtěl vyhrát hru, ale jeho dva perfektní cíle byly zničeny hráčem FC Bayern m ü nchen Jérôme Boateng. V první minutě zaútočil Erling Braut Hĺland. Pomocí strategie prolomení míče a napadení brány úspěšně vedl brankáře Manuela Neuera. Nikdo však neočekával, že Jérôme Boateng poběží k brance a automaticky zaujme místo brankáře. Manuel Neuer nedokázal zastavit gól Erling Braut Hĺland a Jérôme Boateng míč vyhodil z branky. V 58. minutě měl Erling Braut Hĺland další šanci vstřelit. Tvrdě kopl do míče, ale zasáhl ho padající Jérôme Boateng a přímo odklonil pás.

Protože Erling Braut Hĺland prohrál s Paris Saint-Germain v posledním zápase Ligy mistrů UEFA a byl jeho opovrhován jeho soupeřem, rád by znovu dokázal svou sílu. Takže v této hře tvrdě pracoval, aby vyhrál. Publikum také vidí ze hry, že Erling Braut Hĺland je vzácný talent. Není to jen fotbalista, který má na sobě fotbalové dresy a hraje si s nohama, ale také vynikající hráč, který hraje fotbal přemýšlením.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


25/5/2020 - Bayer 04 Leverkusen stojí pevně ve svém původním odhodlání

Začátek Bundesligy způsobil, že mnoho fanoušků bylo nadšených a mohli znovu vidět fotbalový zápas. Ve hře Bundesliga tentokrát dobře fungoval Bayer 04 Leverkusen. Bayer 04 Leverkusen v první hře porazil SV Werder Bremen 4-1 a ve druhé hře porazil Mönchengladbach 3-1. Hráči byli rádi, že si sundali Bayer 04 Leverkusen dres a rozdali ho přítomným fanouškům, děkuji jim za trvalou podporu a povzbuzení.

Bayer 04 Leverkusen vyhrál německý pohár pouze jednou v roce 1993 a tým v poslední hře často selhal. Bayer 04 Leverkusen je tým složený z názorů pracovníka, takže jejich fotbalové dresy miluje mnoho pracovníků. Přestože tým nemá šanci vyhrát šampionát, musí bojovat až do Německé fotbalové ligy.

Titulek je důležitý, ale hráči Bayer 04 Leverkusen si raději užívají každou hru. Bayer 04 Leverkusen si udržel rekord v posledních letech a tým byl několikrát povýšen do Ligy mistrů. Bayer 04 Leverkusen nemusí být schopen dosáhnout výsledků nejlepších týmů, ale je odhodlán jít lepším směrem.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 56
      Précédent | Suivant