BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Barcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
2/12/2020 - Atlético de Madrid nedokázalo porazit Bayern Mnichov, aby postoupilo do 16. kola Ligy mistrů

V Lize mistrů UEFA 2020-21 byl Bayern Mnichov poprvé svázán svými soupeři. Atlético de Madrid nastřílelo 6 bodů a nemohlo postoupit mezi 16 nejlepších v Lize mistrů. Atlético de Madrid remizovalo s Bayernem Mnichov 1: 1 a ukončilo 15 zápasovou sérii Bayernu Mnichov v této sezóně. Atlético de Madrid je speciální tým, který se setkává se silnými a diváci stále doufají, že postoupí do top 16. Atlético de Madrid může vždy nečekaně hrát proti super týmům, jejich síla je nepředvídatelná.

Aby se Atlético de Madrid kvalifikovalo na konečné místo v Lize mistrů, stal se agresivnějším také tým, který byl vždy hlavně defenzivní. Styl Atlética de Madrid se v této sezóně změnil. Tým již ve hře není nebojácnou obrannou strategií. V této hře se vystřídala většina hlavních hráčů Bayernu Mnichov a tým poslal novou dávku hráčů do praxe. V 62. minutě zápasu si Thomas Müller oblékl Bayern Mnichov dres, aby vyrovnal skóre.

Po zápase se Joăo Félix laskavě podíval na své spoluhráče, kteří měli na hřišti Atlético Madrid dres. Nepodařilo se jim vyhrát hru. Bayern Mnichov je nyní opravdu příliš silný. Hráči Atlético de Madrid hráli velmi tvrdě a stále nedokázali vyhrát zápas. Joăo Félix se dívá na zadní stranu hráčů Bayernu Mnichov. Je v myšlenkovém stavu. Kdy se Atlético de Madrid stane tak silným jako Bayern Mnichov?


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


30/11/2020 - Neapol si vždy pamatuje příspěvek Diega Maradony k fotbalu

Smrt Diega Maradony způsobila, že fotbalový svět přišel o další velkou hvězdu. Aby ocenil jeho oddanost fotbalovému světu, mnoho týmů zvedlo fotbalové dresy, který předtím nosil Diego Maradona. Diego Maradona je stálým vzorem Napoli. Jeho fotbalový duch inspiruje každého hráče k posunu vpřed.

V 9. kole Serie A porazil Napoli A.S. Roma 4-0. Poté, co hráč Lorenzo Insigne vstřelil svůj první gól, vytáhl č. 10 SSC Neapol dres, aby projevil soustrast a úctu k smrti Diega Maradony. V této hře jsou hráči Napoli plní pozitivní energie a musí hru vyhrát. Hráči si vzpomněli, že Diego Maradona vedl tým na šampionát Serie A a nyní mohou rozhodně znovu získat tu čest, pokud budou tvrdě pracovat.

Ve všech týmových soutěžích může tělo i ducha hráčů dosáhnout stejného cíle a rozhodně vynaloží neomezenou energii. TAK JAKO. Roma je také velmi silný tým. V této hře je porazil Napoli. Možná se jedná o přenos duchovní energie hvězd. Ačkoli tato energie nemůže trvat věčně, je to motivace, která povzbuzuje mnoho lidí, aby při potížích pokročili vpřed.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 83
      Précédent | Suivant