BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Koszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Manchester City złamał okres ćwierćfinału Ligi Mistrzów w ciągu pięciu lat

Posté le 16/4/2021 ą 05:13 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Pojawiła się lista drużyn, które awansowały do półfinałów Ligi Mistrzów. Manchester City i Real Madryt z powodzeniem awansowały. Chociaż Pep Guardiola był trenerem Manchesteru City i zdobył trzy tytuły mistrzowskie w Premier League, mistrzostwo Ligi Mistrzów zawsze było celem, do którego Pep Guardiola chce dążyć.

Kiedy Pep Guardiola był trenerem FC Barcelony i Bayernu Monachium, te dwie drużyny nie tylko zdobyły mistrzostwo ligi, ale także Ligę Mistrzów. Pep Guardiola, który chce tylko się wykazać, został wyeliminowany w Lidze Mistrzów podczas czterech sezonów trenerskich Manchesteru City. W tym sezonie Manchester City w końcu pomyślnie awansował do półfinałów. Pep Guardiola aktywował młodego zawodnika Phila Fodena w meczu o awans Ligi Mistrzów. Phil Foden, ubrany w Koszulka Manchester City, strzelił gole w meczu i nie zdobył zaufania trenera.

Manchester City pokonał Borussię Dortmund 4-2 i wyeliminował drużynę Bundesligi w Lidze Mistrzów. Erling Braut Håland, który nie mógł założyć Stroje Piłkarskie, aby kontynuować grę w Lidze Mistrzów, nie był rozczarowany. Zamiast tego zamieścił wiadomość na platformach społecznościowych, aby podziękować wszystkim fanom Borussii Dortmund za wsparcie zespołu. Przeciwnikiem Manchesteru City w następnej rundzie będzie Paris Saint-Germain, wicemistrz ostatniego sezonu. Obie drużyny mają takie same ambicje, by walczyć o Ligę Mistrzów.

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.diblogotus.com/


FC Bayern München wygrał, ale został wyeliminowany

Posté le 14/4/2021 ą 07:22 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Tym razem Bayern Monachium nie kontynuował podróży po Lidze Mistrzów. Brakowało im półfinałów Ligi Mistrzów i nie osiągnęli oczekiwanych przez kibiców wyników. Chociaż Bayern Monachium pokonał Paris Saint-Germain 1: 0 w drugiej rundzie, Bayern został wyeliminowany w dwóch kolejkach.

Sądząc po wynikach tego meczu, FC Bayern Monachium odrobiła straty w pierwszej rundzie. Bayern, który był pierwotnie znany z ataku, bezpośrednio wpłynął na ofensywę zespołu z powodu nieobecności Roberta Lewandowskiego i Serge'a Gnabry'ego. A FC Bayern München nadal cierpi z powodu większości kontuzji zawodników. Skład i ławka nie są na tym samym poziomie, co w zeszłym sezonie. Nawet jeśli Robert Lewandowski nie może założyć Koszulka Bayern Monachium, aby wziąć udział w meczu, nadal ma nadzieję, że usłyszy dobre wieści od zespołu.

Dzięki bramce Maxima Choupo-Motinga w tym meczu z powodzeniem pomógł Bayernowi Monachium wygrać drugą rundę. Chociaż Paris Saint-Germain przegrał ten mecz, drużyna wygrała kwalifikacje do półfinałów różnicą bramek. Pozwól zawodnikom Paris Saint-Germain pocałować ich Stroje Piłkarskie, aby uczcić udane wejście do półfinału Ligi Mistrzów. W rzeczywistości FC Bayern Monachium jest tylko jeden gol od hotelu. Szkoda dla nich w tym sezonie.

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.diblogotus.com/


« Précédent :: Suivant »