BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Koszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Stadion Napoli zmienił nazwę

Posté le 5/12/2020 à 10:23 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Śmierć legendarnej argentyńskiej supergwiazdy Diego Maradony w zeszłym tygodniu pozostawiła wielu fanów pogrążonych w żalu. Wczoraj władze miasta Neapolu oficjalnie ogłosiły, że stadion San Paolo, macierzysty stadion Neapolu, został oficjalnie przemianowany na stadion Diego Maradona.

Diego Maradona grał w wielu znanych europejskich drużynach, ale najdłużej grał w Neapolu. Diego Maradona, ubrany w Koszulka SSC Napoli, wystąpił w drużynie 259 i strzelił 115 goli. I prowadził drużynę, zdobył też pierwsze mistrzostwa Europy dla miasta i dwa mistrzostwa ligowe. To jest wykorzystanie jego talentów przez Diego Maradona i pomoc zespołowi w awansie do czołowej drużyny Serie A. Wniósł honor do zespołu i zawsze będzie kochany przez mieszkańców Neapolu.

Po tym, jak Diego Maradona opuścił zespół, Napoli wycofał Stroje Piłkarskie z numerem 10. Żaden gracz zespołowy nie chce go używać i oddawać mu hołdu. Nie tylko zmienili nazwę stadionu, ale także wykorzystali swoje działania do wyrażenia nostalgii za Diego Maradoną.

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe


750. gol Cristiano Ronaldo

Posté le 3/12/2020 à 11:24 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Wszystkie cele są warte zachwytu graczy, bo to niewysłowiona radość. Cristiano Ronaldo napisał o kamieniu milowym za 750 piłek w swojej karierze.

Cristiano Ronaldo, który zakończył weekendową rotację, również wziął udział w spotkaniu zespołu z Dynamem Kijów. Cristiano Ronaldo w Koszulka Juventus wciąż można zobaczyć w grze, z silną chęcią ataku. Dopóki Alvaro Morata nie grał w piłkę nożną i miał właśnie przekroczyć linię bramkową, Cristiano Ronaldo natychmiast podążył za nim i uderzył piłkę do bramki. Ten cel osiągnął również 750. cel jego osobistej kariery. W tej grze gole strzelili nie tylko Cristiano Ronaldo, ale także Federico Chiesa i Alvaro Morata. W końcu Juventus pokonał przeciwnika 3-0. Jednak wkrótce zapoczątkują również ostatnią rundę przeciwnika drużyny Ligi Mistrzów, Barcelony.

Jeśli wygrają tę grę, zajmą pierwsze miejsce w grupie. W przypadku Cristiano Ronaldo, który wrócił do drużyny, kibice mogą wreszcie zobaczyć walkę między nim a Lionelem Messim w Stroje Piłkarskie.

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe


« Précédent :: Suivant »