BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Koszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Bayern Monachium nie może pozbawić Bayeru 04 Leverkusen tytułu mistrza Bundesligi

Posté le 15/4/2024 ŕ 13:29 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Po 26. kolejce Bundesligi FC Bayern Monachium całkowicie przegapił szansę na obronę tytułu mistrzowskiego. Bayer 04 Leverkusen z wyprzedzeniem potwierdził tytuł Bundesligi, a kibice entuzjastycznie wiwatowali. W tej chwili kibice uwalniają swoją pasję, a Koszulka Bayer 04 Leverkusen jest ich dumą.

Tytuł mistrzowski to wyzwanie dla wielu klubów, o które kibice modlą się co sezon. Modlitwy fanów Bayeru 04 Leverkusen zostały wysłuchane i zobaczyli, jak ich drużyna zdobyła w tym sezonie tytuł Bundesligi. To pierwszy raz od 120 lat, kiedy Bayer 04 Leverkusen zdobył tytuł mistrza Bundesligi. To niewyobrażalna niespodzianka dla zespołu na początku sezonu. Zwycięstwo Bayeru 04 Leverkusen zainspirowało wiele drużyn Bundesligi, a one także mają szansę na zdobycie mistrzostwa ligi. Szanse zawsze pojawiają się w dobrze przygotowanych klubach, a każdy klub w lidze może stać się czarnym koniem w walce o mistrzostwo. Kibice Bayeru 04 Leverkusen stanowią ostry kontrast z kibicami FC Bayern München. Kibice tego ostatniego są wyraźnie niezadowoleni, że nie udało im się obronić tytułu. W końcu szanse FC Bayern München na zdobycie tytułu Bundesligi są tak samo stabilne, jak szanse Paris Saint-Germain na zdobycie tytułu Ligue 1.

W tym sezonie FC Bayern Monachium może jedynie oglądać, jak Bayer 04 Leverkusen zdobywa mistrzostwo, a podczas ceremonii wręczenia nagród pojawią się inne Koszulki Piłkarskie. Bayern Monachium wciąż ma przed sobą Ligę Mistrzów UEFA, a zespół nie może przekładać emocji na ligę. Bayern Monachium nie jest w stanie pokonać Bayeru 04 Leverkusen w walce o tytuł Bundesligi, ale ma szansę powalczyć o tytuł Ligi Mistrzów UEFA. Główny trener Bayeru 04 Leverkusen, Xabi Alonso, powiedział, że nie planuje opuszczać zespołu.


Ousmane Dembélé po raz pierwszy od czasu transferu zmierzy się z FC Barceloną

Posté le 11/4/2024 ŕ 09:42 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ousmane Dembélé wybrał w tym sezonie Paris Saint-Germain i nie zdecydował się na dalszą grę w FC Barcelona. Chociaż taktyka głównego trenera Xaviego wymaga Ousmane Dembélé, woli on grać w drużynie z Kylianem Mbappe. Koszulka Paris Saint-Germain została wybrana przez Ousmane Dembélé, który opuścił biedną FC Barcelonę.

Jako Ousmane Dembélé, były zawodnik FC Barcelony, rozumie także sytuację finansową drużyny. Jeśli nadal będzie grał w FC Barcelona, grozi mu obniżka wynagrodzenia. Potrzebuje wystarczającej pensji, aby utrzymać rodzinę. Ousmane Dembélé ma rodzinę i nie jest już singlem. Bardziej ceni sobie warunki płacowe, jakie zapewnia zespół i wie, że po decyzji o odejściu spotkają się ponownie na korcie. Ousmane Dembélé zobaczył po przeciwnej stronie znajomych byłych kolegów z drużyny, którzy wciąż walczą o szanse FC Barcelony w Lidze Mistrzów UEFA. Patrzył na swoich kolegów z drużyny w Paris Saint-Germain i odczuwał różne emocje. Gdyby czas mógł się cofnąć, Ousmane Dembélé nadal wybrałby Paris Saint-Germain. W Lidze Mistrzów UEFA Paris Saint-Germain zmierzy się z FC Barceloną, a Ousmane Dembélé będzie chciał dobrze spisać się w swoim pierwszym spotkaniu. Jego pomysł się spełnił i strzelił udanego gola dla Paris Saint-Germain. Gracze Paris Saint-Germain ściskali i wiwatowali po bramce Ousmane Dembélé, a gracze FC Barcelony przyglądali się temu.

FC Barcelona nie cieszyła długo Paris Saint-Germain i Ousmane Dembélé, a kolejny kontratak stał się jeszcze bardziej ekscytujący. Ousmane Dembélé widział inną FC Barcelonę. Żółta Koszulki Piłkarskie dodała przeciwnikowi nieskończoną siłę. Ousmane Dembélé zauważył także brak pewności siebie u bramkarza Paris Saint-Germain Gianluigiego Donnarummy, który nie był w stanie zatrzymać bramki FC Barcelony. Paris Saint-Germain przegrał z FC Barceloną w pierwszym meczu Ligi Mistrzów UEFA, a wynik nie spodobał się Ousmane'owi Dembélé.

http://www.bloglovin.com/@moda2sportowe


« Précédent :: Suivant »