BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Ajax to kolebka talentu piłkarskiego

Posté le 26/3/2020 ą 04:52 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ze wszystkich klubów piłkarskich Ajax jest zdecydowanie najbardziej wyjątkowy. Rzadko płacą wysokie ceny za zdolnych graczy, ponieważ mają możliwość ich wyprodukowania. I często sprzedają takich graczy innym klubom dla zysku. Na przykład w ubiegłym sezonie Frenkie De Jong zdjął Koszulka Ajax i dołączył do Barcelony. Z umowy Ajax otrzymał 75 milionów euro.

Jednak chociaż często zarabiają na sprzedaży graczy, ich siła nie uległa znaczącym zmianom. Teraz rozwinęli bardzo utalentowanego napastnika, Sontje Hansena. Jego umiejętności przyciągnęły uwagę Juventusu. Klub chce, aby w przyszłości nosił koszulka Juventus. Dlaczego? Ponieważ chociaż ma zaledwie 18 lat, strzelił trzy gole i trzy asysty w 10 meczach ligowych w tym sezonie. Ta statystyka dowodzi, że jest on bardzo utalentowanym i zdolnym graczem.

Dlatego Ajax jest kolebką talentów piłkarskich. Wysłali zawodników do prawie każdego dużego klubu w Europie. Jednocześnie byli w stanie powstrzymać siłę przed poślizgnięciem się. W ubiegłym sezonie dotarli nawet do półfinałów Ligi Mistrzów. Cóż za wspaniały klub!


Harland został doceniony za jego zdolność ofensywną

Posté le 23/3/2020 ą 03:57 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Niedawno autorytatywna niemiecka strona transferowa opublikowała listę wszystkich podwyżek cen piłkarzy w tym sezonie. Wśród nich Erling Harland, który właśnie w tym sezonie nosił Koszulka Borussia Dortmund, zajmuje pierwsze miejsce. Rok temu był wart 5 milionów euro, ale teraz jest wart 80 milionów euro. To niesamowity wzrost!

Dlaczego jego cena tak bardzo wzrosła? Ponieważ był niesamowity w Lidze Mistrzów. Zdobył 10 bramek i asystował w ośmiu występach w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Jego występ prawie przyćmił blask Koszulka Liverpool. W fazie grupowej grał jako zawodnik z Salzburga przeciwko Liverpoolowi. Jednak po przerwie sytuacja nie była dobra dla Salzburga, który był 3-2 w tyle.

Potem Harland przyszedł jako substytut. Jego pojawienie się natychmiastowo wzmocniło Salzburg. I zdobył gola w 60 minucie. Mimo że Salzburg przegrał grę 4-3, jego umiejętność ofensywna została rozpoznana.


« Précédent :: Suivant »