BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

RB Lipsk ustanawia nowy rekord po meczu

Posté le 25/5/2020 ą 08:15 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Turnieje Bundesligi przyniosły wiele ekscytujących gier. Więcej to wyjątkowa wydajność graczy. Wśród nich są Erling Braut Håland w Koszulka Borussia Dortmund i Timo Werner z RB Lipsk.

W 27 rundzie Bundesligi bitwa nadal się rozpalała, a RB Lipsk grał przeciwko Mainz 05. To drugi raz, gdy obie drużyny zmierzyły się w tym sezonie. Pod względem siły zespołu RB Lipsk jest silniejszy. Z powodu rankingów drużyna nie ma nadziei na rywalizację o mistrzostwo. Ważne jest teraz, aby trafić do pierwszej czwórki i zapewnić sobie miejsce w Lidze Mistrzów. Najważniejszą rzeczą dla Mainz 05 jest spadek i czas na zdobycie gola. W tej grze Timo Werner w Stroje Piłkarskie, aby ukończyć wyjątkowe wykonanie hat-tricka, stał się głównym celem gry. RB Lipsk pokonał swojego przeciwnika 5-0 i wygrał ponownie.

Pod koniec tej gry obie drużyny ustanowiły również własne rekordy. RB Lipsk ustanowił rekord największej liczby bramek w sezonie, ale Mainz 05 ustanowił najgorszy rekord obronny od 105 lat. Zwycięstwo pozwoliło również RB Leipzig na utrzymanie trzeciego miejsca w tabeli.

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.niloblog.com/


Bitwa o zemstę w Bayern Monachium

Posté le 23/5/2020 ą 14:42 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ponowne uruchomienie Bundesligi rozpaliło także serca fanów piłki nożnej. Chociaż rozpoczęto pustą grę bez widzów, gracze również poważnie podchodzili do gry. Ale fani nadal będą siedzieć przed ekranem w Stroje Piłkarskie, aby oglądać grę.

W 27. Bundeslidze Bayern Monachium zagra z Frankfurtem. Jest to pojedynek dwóch weteranów i bitwa o zemstę Bayernu Monachium. Kiedy obie drużyny grały po raz pierwszy w tym sezonie, zły stan Bayernu Monachium doprowadził do otwarcia i pasywności. Wynik od 1 do 5 dał FC Bayern Monachium największą porażkę w Bundeslidze od dziesięciu lat. Ten wynik rozczarował zespół w górę i w dół, ale zawodnicy w Koszulka Bayern Monachium nie byli zbyt długo przygnębieni. Potężny zespół wyłonił się z początkowego kryzysu i wrócił na szczyt tabeli.

Istnieje również znaczna różnica między dwiema drużynami w klasyfikacji. Jako przeciwnik, Frankfurt również przejdzie. Jak FC Bayern Monachium będzie walczyć? Kto zwycięży w tym cudownym pojedynku?

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.niloblog.com/


« Précédent :: Suivant »