BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Mam nadzieję, że spotkam Was, którzy również lubią piłkę nożną Accueil | Profil | Archives | Amis
Potrzebujesz profesjonalnej koszulki piłkarskiej, aby cię lepiej zabrać

Juventus 3-0 Crotone23/2/2021

W 23. rundzie sezonu Serie A 2020-2021, giganci Serie A Juventus zmierzyli się u siebie z Crotone. W pierwszej połowie Cristiano Ronaldo dwukrotnie strzelił głową. W drugiej połowie meczu McKenney strzelił z woleja lewą nogą ze środka pola karnego. Pod koniec meczu Juventus pokonał u siebie Crotone 3-0.

W pierwszej połowie, w 10. minucie, Delicht wykonał długie podanie w pobliżu środka pola, aby znaleźć McKenneya, który został wrzucony w pole karne, ale bramkarz Crotone zaatakował, aby złapać piłkę. W 11. minucie Chiesa wykonał dośrodkowanie w pobliżu dolnej linii po prawej stronie pola karnego, a zawodnik oddał piłkę Ronaldo. Ronaldo odwrócił się i strzelił z woleja, ale został zablokowany przez przeciwnika i przegrał. W 18. minucie Juventus szybko kontratakował po przejęciu piłki z pola obrony. Danilo strzelił do Ramseya z lewej strony w środku pola karnego. Ramsey strzelił piłkę i strzelił z woleja lewą nogą, ale piłka poleciała bezpośrednio po rzucie. Poza sednem. W 24. minucie Cristiano Ronaldo wykonał rzut wolny w górę pola karnego, po czym rzut wolny trafił w mur. W 28. minucie Chiesa dośrodkował z prawej strony pola karnego. Bramkarz dotknął środka. Ronaldo oskrzydlał, twarzą do pustej bramki, ale nie mógł tego zrobić ponownie.

W 31. minucie Ramsey nadal uderzał piłkę z lewej strony pola karnego, ale zamiast dać Cristiano Ronaldo z lewej, zdecydował się na cięcie do środka i woleja w górnej części pola karnego nad poprzeczką. W 39. minucie Sandro wykonał 45-stopniowe dośrodkowanie z lewej strony pola karnego. Kolega z drużyny Cristiano Ronaldo, ubrany w stroje piłkarskie nr 7, umieścił główkę po prawej stronie pola karnego. Piłka trafiła do siatki i Juventus prowadził 1: 0. W 45 + 1 minucie Cristiano Ronaldo oddał strzał z lewej strony pola karnego i został uderzony przez bramkarza, ale piłka nie wypadła z dolnej linii. Ramsey natychmiast wstawił dośrodkowanie w pobliżu lewej dolnej linii w polu karnym. Cristiano Ronaldo skoczył wysoko i skierował się w środek pola karnego! Juventus prowadził 2-0.

W drugiej połowie meczu obie strony zmieniły strony, aby ponownie walczyć. W pierwszych 10 minutach po rozpoczęciu meczu obie strony atakowały i broniły się, ale nie było groźnego strzału. W 56. minucie Juventus wykonał rzut rożny z lewego skrzydła, a Chiesa. Taktyczny rzut rożny został wykonany bez stwarzania zagrożenia. W 62. minucie Chiesa znalazł Cristiano Ronaldo w odwróconym trójkącie w pobliżu dolnej linii po prawej stronie pola karnego i został przechwycony przez przeciwnika. W 63. minucie Cristiano Ronaldo dostał ukośną piłkę od swojego kolegi z drużyny i wszedł w pole karne po lewej stronie pola ataku i wykonał niski strzał.

W 66. minucie Juventus dostał rzut rożny z lewego, Chiesa dojechał do tylnego punktu, Delicht uderzył głową, a piłka trafiła w gracza Crotone i odbiła się obok McKenneya w Koszulka piłkarska Juventus nr 14 użył lewej stopy po zatrzymaniu klatki piersiowej, aby strzelić bramkę, Juventus 3: 0 Crotone! W 75. minucie Ronaldo dostał podanie od Chiesy i oddał strzał w pole karne, ale nie zatrzymał piłki, a wolej Ramseya minął. W 79. minucie Bernardeschi, który zszedł z ławki, oddał strzał z lewej strony pola karnego, a piłka przeleciała nad poprzeczką. W 80. minucie Messias oddał strzał z prawej strony pola karnego i piłka przeleciała nad poprzeczką. W 83. minucie Cristiano Ronaldo przyjął piłkę na pozycji spalonej, po czym uderzył w lewą stronę pola karnego i trafił do środka, po czym został zablokowany. Pod koniec meczu Juventus bez problemu pokonał u siebie Crotone 3-0, a przeciwnik zakończył bez zwycięstw po walce.

0 Commentaires | Poster un Commentaire | Lien Permanent

Atletico Madryt przegrywa zdenerwowanie 0-222/2/2021

La Liga runda 24, Atletico Madryt grało u siebie przeciwko Levante. Morales strzelił w pierwszej połowie, Suarez z rzutu wolnego w drugiej połowie, a De Frutos w przerwie. Ostatecznie Atletico przegrało 0-2. Levante pokonał pierwszego wyjazdowego w historii La Liga. Atletico Madrid.

W pierwszej połowie, w 7. minucie, Rocina uderzył długim podaniem z pola obrony. Morales wdarł się w pole karne i zepchnął bramkę poza linię bazową. W 14. minucie Jimenez wpadł prosto w pole karne, a Suarez uderzył z niewielkiego kąta i został obroniony przez Cardenas. Następnie Correa wykonał rzut rożny, a Felipe wysoko strzelił do bramki. W 21. minucie Felipe oddał podanie, a strzał z dystansu Jimeneza obronił Cardenas. W 29. minucie Lodi wykonał seta piłkę z przedniego kortu, a główka Kondobii została skonfiskowana przez Cardenas.

W 30 minucie Rocina z Levante dośrodkował z lewej strony i został zablokowany. W walce wręcz na skraju pola karnego Morales złapał piłkę i strzelił z woleja. Piłka dotknęła Felipe i nieznacznie zmieniła linię. Leć do bramki, Levante prowadzi 1-0. W 32. minucie Kondobia wykonał długie podanie z pola obrony, a Felix wbiegł z woleja w pole karne i strzelił wysoko. W 37. minucie Lodi podał z lewego przodu, a Felipe uderzył głową Cardenas. W 41. minucie Lodi wykonał rzut rożny, a Jimenez nie trafił głową. Pod koniec połowy obie drużyny nie odniosły żadnego sukcesu i chwilowo zremisowały 0: 0.

Obie drużyny poprawiły swój status w drugiej połowie i kontynuowały rywalizację. W 46. minucie Levante wykonał ukośne podanie z prawej na lewą stronę pola karnego. Rocina z woleja skierował piłkę na trybuny. W 50. minucie Suarez wyszedł na prostą, a atak Lodiego został zablokowany z linii bazowej. W 52. minucie Lodi wykonał rzut rożny, a jego kolega z drużyny Jimenez, ubrany w Koszulka piłkarska Atlético Madryt, wykorzystał okazję, by strzelić głową nad poprzeczką i zmarnował bramkę. W 57. minucie Suarez wykonał rzut wolny i trafił bezpośrednio w bramkę. Piłka wyskoczyła po uderzeniu w słupek bramki. W 67. minucie Felix wykonał strzał z woleja w bok i został zatrzymany przez Cardenas. W 72. minucie Hermoso zaatakował i został skonfiskowany przez Cardenas.

W 75. minucie Lemarne przeciął łuk na szczyt, strzelił nisko i nie trafił w linię bazową. W 81. minucie Llorente dośrodkował, a Dembele nie trafił głową. W 86. minucie Lemar wykonał bezpośredni rzut wolny i został skonfiskowany przez Cardenas. W 89. minucie Felix wszedł prosto w pole karne, a Dembele powinien przepchnąć i nie trafić w linię bazową. W pierwszej minucie kontuzji Suarez wykonał podanie z prawej strony, a Lemar strzelił z woleja z przodu pola karnego i został obroniony przez Cardenas. W ostatniej minucie przerwy Oblak przybył do pola karnego Levante, aby wziąć udział w ataku z rzutu rożnego. Po wybiciu piłki przez obrońcę Llorente przejął piłkę, minął pole karne i został przechwycony przez De Frutosa w stroje piłkarskie nr 18. De Frutos szybko przepuścił piłkę na frontowy kort iz dużej odległości trafił do niebronionej bramki. Levante ostatecznie pokonał Atletico Madryt 2: 0, ale Atletico Madryt niespodziewanie przegrał w tym meczu. Piłka.

0 Commentaires | Poster un Commentaire | Lien Permanent

Page 1 of 21
Précédent | Suivant