BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Který hvězdný dres je tvůj oblíbený Accueil | Profil | Archives | Amis
Můžete si vybrat svou oblíbenou týmovou fotbalovou uniformu

Kylian Mbappé má na mistrovství světa ve fotbale fenomenální výkon5/12/2022

Kylian Mbappé úspěšně pomohl francouzské fotbalové reprezentaci do čtvrtfinále mistrovství světa ve fotbale a na akci předvedl fenomenální výkon. Po hře byl Kylian Mbappé vyzpovídán médii. Řekl, že jeho cílem je vyhrát mistrovství světa ve fotbale. Kylian Mbappé běží ve hře tak rychle, že diváci vidí jeho dres Francie jen rozmazaně.

Nejlepší mladí hráči ve fotbale jsou Kylian Mbappé a Erling Haaland a propast mezi nimi se zvětšuje. Větší propast mezi nimi je čest mistrovství světa ve fotbale a existuje také mezera v jejich mistrovské cti. Norská fotbalová reprezentace letos chyběla na mistrovství světa ve fotbale a na mezinárodní scéně se nemohl objevit ani Erling Haaland. Soupeření mezi ním a Kylianem Mbappém může existovat pouze v lize a všechny jejich týmy touží vyhrát první šampionát Ligy mistrů UEFA v historii týmu. Pokud se Erling Haaland vydá na The State of Qatar jako divák, bude moci vidět vynikající výkon Kyliana Mbappého. Francouzská fotbalová reprezentace nejen úspěšně postoupila mezi 16 nejlepších na mistrovství světa ve fotbale, ale také úspěšně postoupila mezi nejlepších osm, aby čelila silnějším soupeřům.

Francouzská fotbalová reprezentace obhájce titulu má stále sílu vyhrát šampionát, důležitou roli sehrál vynikající výkon Kyliana Mbappého. Reputace Kyliana Mbappého v Ligue 1 v této sezóně není dobrá, ale co nelze změnit, jsou jeho vynikající osobní schopnosti. Jeho č. 7 dres Paris Saint-Germain a nejvyšší plat ve fotbale jsou toho nejlepším důkazem a nyní si plní sen o obhajobě mistra světa ve fotbale FIFA. Kylian Mbappé byl na mezinárodní úrovni opravdu silný, jen se teď potřebuje soustředit na národní tým.

0 Commentaires | poster un commentaire | Lien Permanent

Luis Suárez se loučí s mistrovstvím světa ve fotbale v slzách3/12/2022

Letošní mistrovství světa ve fotbale je předurčeno k tomu, aby zarmoutilo mnoho veteránů, kteří nedokázali pomoci národnímu týmu k postupu do vyřazovací části. Tři zápasy ve skupinové fázi byly testem pro 32 národních týmů. Poslední šanci bohužel nevyužila ani fotbalová reprezentace Uruguaye. Luis Suárez se loučil s mistrovstvím světa ve fotbale v slzách a jeho s číslem 9 dres Uruguay je také plný smutku.

Četní fanoušci národního týmu se vysmívali, že italská fotbalová reprezentace letos vynechala mistrovství světa ve fotbale, ale nyní bude 16 národních týmů chybět také v 16 nejlepších zápasech. Podobně se na začátku skupinové fáze střetli i němečtí fotbaloví reprezentanti s fotbalovou reprezentací Argentiny, v prvním utkání je porazili soupeři. Německá fotbalová reprezentace však byla ve třetím kole ve stejné situaci jako fotbalová reprezentace Uruguaye. Oba své soupeře porazili, ale postup jim unikl. Slzy Luise Suáreze byly posledním mistrovstvím světa ve fotbale v jeho kariéře, jeho a Edinson Cavani poslední šance být spoluhráči. Nejkontroverznější je rozhodování rozhodčího pro hru. Videorekordér nebyl schopen vynést spravedlivý rozsudek pro hráče. Hlavním důvodem je, že se rozhodčí vůbec nepodíval na videorekordér a fotbaloví reprezentanti Uruguaye byli po zápase nespokojení.

Kariéra Luise Suáreze byla velmi úspěšná, ale jeho poslední přání nebylo splněno. To, co bude fanouškům nejvíce chybět, je kombinace Luise Suáreze, Lionela Messiho a Neymara, kteří mají všichni stejný dres FC Barcelona. Fanoušci Luise Suáreze se nakazili jeho pláčem, nechtěli, aby byl jejich idol smutný. Výsledek hry je ale předurčen k tomu, aby poražený národní tým mrzel. Stadion mistrovství světa ve fotbale je dějištěm, kde se veteráni loučí s fanoušky národního týmu.

 

0 Commentaires | poster un commentaire | Lien Permanent

Page 1 of 145
Précédent | Suivant