BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Dětský Fotbalové Dresy

• 17/4/2024 - Palmer se v žebříčku nejlepších střelců Premier League vyrovná Haalandovi

Chelsea ve 33. kole Premier League porazila doma Everton 6:0. V Chelsea Dresy Komplet s číslem 20 předvedl Palmer ve hře perfektní výkon a vstřelil 4 góly. Jeho výkony na kurtu jsou pokaždé více než překvapivé.
Před uzávěrkou přestupů v letním okně loni Palmer přestoupil do Chelsea za 47 milionů eur. Od té doby Chelsea získala fotbalového génia s velkým potenciálem. Ve své první sezóně v Chelsea Palmer ukázal vynikající ofenzivní schopnosti. V této hře dával Palmer góly levou nohou, pravou nohou a hlavičkou mnoha různými způsoby, čímž ukázal své komplexní útočné metody a vynikající schopnost skórovat. Navzdory výzvě spoluhráčů při pokutovém kopu zůstal Palmer v klidu a snadno vstřelil míč. Po zápase 21letý anglický génius úspěšně vyhrál trofej pro hráče Premier League a odebral si míč pro hru.
V posledních 7 zápasech si Palmer připsal 11 gólů a 4 asistence. Palmer v Fotbalový Dres Blues získal podporu a uznání mnoha fanoušků Chelsea svým vynikajícím výkonem. Přestože vítězství v tomto zápase není pro umístění Chelsea v Premier League příliš důležité, pro Palmera má velký význam. Se 4 góly v tomto zápase Palmerovy ligové góly v této sezóně dosáhly 20, což je remíza s Haalandem na vrcholu seznamu střelců Premier League. Palmer bude mít příležitost utkat se s touto fotbalovou superstar o Zlatou kopačku Premier League. .

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

• 11/4/2024 - Barcelona venku porazila Paris Saint-Germain 3:2

V prvním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů Barcelona vyzvala Paris Saint-Germain mimo domov. Raphinha a Christensenův gól pomohly gigantům La Ligy porazit Paris Saint-Germain 3:2 venku. Série 27 zápasů bez porážky Paris Saint-Germain skončila.
Po začátku hry začaly obě strany aktivně útočit. Ať už to byl Mbappe v Dres Paris Saint-Germain, Lewandowski v Dres FC Barcelona nebo Li Gangren a Rafinha, všichni se snažili prolomit soupeřovu branku. Ale až ve 37. minutě hry Donnarumma zachránil míč a Rafinha dotlačil míč do branky a pomohl Barceloně ke vstřelení prvního gólu. Vstup do druhého poločasu domácí zaostávající Paris Saint-Germain přeskupil síly a obrat dokonal v 50. minutě hry brankami Dembeleho a Vitinhy. Následně Xavi magicky vystřídal. V 61. minutě si hned po nástupu připsal asistenci Pedri, který nastoupil jako střídající hráč. Rafinha skóroval dvakrát, aby vyrovnal skóre; v 77. minutě nastoupil jako střídající Christensen, který poprvé skóroval hlavou, jakmile se dotkl míče. Xaviho zázračné vystřídání bylo překvapením. Červenomodrí nakonec první kolo venku vyhráli.
Vzrušení z této hry je dechberoucí. Podle Xaviho taktiky Barcelona úspěšně omezila výkon Mbappeho a úspěšně dosáhla svého prvního venkovního vítězství ve vyřazovacích kolech Ligy mistrů za posledních pět let. Obě strany se utkají na Camp Nou ve druhém kole. Rozdíl jediného gólu dělá druhé kolo plné nejistoty. Není známo, zda Barcelona dokáže ubránit domácí palubovku a úspěšně postoupit do semifinále.