BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Nogometni Dresovi Hrvatska Accueil | Profil | Archives | Amis
Ovo je web stranica o ragbi dresovima i ragbi vijestima

Tottenham je doživio katastrofalan poraz 0-4 i pao na peto mjesto Premier lige14/4/2024

Premier liga je pred završnom fazom. Uz žestoku konkurenciju za naslov prvaka, u oči bode i prvoligaško ispadanje i nadmetanje za četvrto mjesto. U 32. kolu Premier lige šesti Newcastle United na svom je terenu odmjerio peti Tottenham. Ono što je neočekivano je da je nakon 90 minuta igre Tottenham zapravo doživio potpuni poraz 0-4. Zaostali su na ljestvici zbog gol-razlike, a prestigla ih je Oston Villa pa su pali na peto mjesto.
Iako je bodovni zaostatak između dva tima u ovoj utakmici jako velik, Tottenham se mora boriti za kvalifikacije za Ligu prvaka, dok Newcastle mora za kvalifikacije za Europsku ligu. Obje se strane nadaju da će dati sve od sebe kako bi pobijedile u ovoj utakmici. Međutim, u ovoj utakmici igrači u Dres Tottenham Hotspur bili su potpuno van forme, posebno je bio vrlo loš učinak kapetana Son Heung-mina. Newcastle je igrajući na svom terenu imao apsolutnu prednost, a Tottenham je potpuno poražen. Na kraju, s Gordonovim 1 golom i 1 asistencijom, Isaacovim golom i Scheerovim udarcem glavom, Newcastle je donio Tottenhamu katastrofalan poraz od 4:0.
Kapetan Tottenhama Son Heung-min, koji nosi Nogometni Dresovi s brojem 7, napravio je dvije pogreške u ovoj utakmici, zbog čega je momčad izgubila dva gola i dobru priliku za povećanje vodstva. Uostalom, u preostalim utakmicama Tottenham će se suočiti s brojnim izazovima ako želi izboriti plasman u Ligu prvaka. Ne samo da će se suočiti s Arsenalom i Manchester Cityjem kod kuće, već će također izazvati velike momčadi poput Chelseaja i Liverpoola u gostima.