BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

nhl dresovi prodaja Accueil | Profil | Archives | Amis
Ovo je web stranica o hokejaškim dresovima i vijestima o ledu

Sidney Crosby izlazi krajem druge četvrtine12/5/2022

Sidney Crosby je napustio igru ​​s neotkrivenom ozljedom u 2. trećini 5. utakmice nakon što ga je udario Jacob Trouba i nije se vratio, tako da Sidneyja Crosbyja nećemo vidjeti u nhl dresovi do kraja utakmice. Pojavio se na terenu, u sljedeće vremensko razdoblje usredotočit će se na oporavak.

New York Rangers Sidney Crosby nije se vratio u trećoj četvrtini za Pittsburgh Penguinse u 5. utakmici prvog kola Istočne konferencije protiv New York Rangersa zbog neobjavljene ozljede. Lijevi centar Pittsburgh Penguinsa je tijekom TV timeouta ostao s 5:43 u drugoj četvrtini, otprilike minutu nakon njegove posljednje smjene.

Pittsburgh Penguinsi nisu dali ažurirane informacije o statusu Sidneya Crosbyja. Sidneyja Crosbyja pogodio je branič Jacob Trouba u dijelu New York Rangersa u 9:15 druge četvrtine. Pao je na led, ustao i odmah skliznuo na klupu. No vratio se odigrati još dvije smjene u Pittsburgh Penguins dres prije nego što je napustio igru. Imao je 15 rotacija u 5. utakmici za ukupno 10:49 minuta, a prvi gol napadača Genzela doveo je Pittsburgh Penguinse u vodstvo od 1-0 u 10:28 u prvoj četvrtini. Sidney Crosby predvodio je Pittsburgh Penguinse s 9 poena (2 gola, 7 asistencija) u seriji.