BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Dětský Fotbalové Dresy

• 6/12/2022 - Francie 3-1 Polsko, kdo by nechtěl hráče jako Mbappé?

Čtvrtfinále mistrovství světa ve francouzském Kataru 3:1 Polsko 4. prosince úspěšně postoupilo do čtvrtfinále mistrovství světa v Kataru. Mbappe ve svém Fotbalové Dresy Francie běhá jako létající, přispěl 2 góly a 1 asistencí. Na tomto mistrovství světa vstřelil 5 gólů a momentálně je na prvním místě v seznamu střelců.

13. minuta Tchouaméni vystřelil z dálky z vnější strany, ale včas ho zachránil brankář v Fotbalové Dresy Polsko Szczęsny. 21. minuta Lewandowski střílel mimo pokutové území, ale míč lehce minul. 35. minuta Mbappé vystřelil, ale Szczęsny míč bravurně vyrazil. 38. minuta Polsko zahájilo nepřetržitou ofenzívu a postupně ho zastavili Lowry a Varane. 44. minuta Giroud dostal přihrávku od Mbappého, otočil se a skóroval. Francie 1:0.

48. minuta Griezmannův trestný kop vyrazil Szczęsny. 75. minuta Francie provedla protiútok, Dembélé diagonálně přihrál Mbappému, s mírnou úpravou Mbappé vystřelil a skóroval. Francie 2-0. 90. minuta, čelil tříčlenné obraně, Mbappé vystřelil ze vzdáleného rohu a vstřelil svůj druhý gól, Francie 3:0. 7. minuta přestávky, francouzskou házenou hodnotil VAR, nařízena penalta pro Polsko. Pokutový kop vstřelil Lewandowski. Nakonec Francie 3:1 Polsko. Ve čtvrtfinále se Francie utká s Anglií.

Poster un Commentaire! :: Envoyer à un Ami!